Fanfiction

House of Us - 7. Noční párty u Ledničky

5. června 2011 v 17:25 | © Brige
"Takže…jak ti to jde? " zeptala se Lisa Lucky, která seděla u stolu a spokojeně dojídala ryby s brambůrkami .Přisedla k ní s flaškou vody a rozhlídla se po uklizené kuchyni. Bylo už něco po 8smý hodině a venku se schylovalo k západu slunce.
"ani nevíš , jak mi tohle všechno chybělo…teda, ne že bychom neměli v Americe na ryby přeborníky..ale tohle prostě, to je prostě bájo..sen… ráááj! " s blahem v mysli začla přehnaně básnit s poslední brambůrkou na vydličce a Lisa se začla smát.

House of Us - 6. Prohlídka útulku

3. června 2011 v 23:46 | © Brige
"No…takže…tohle je prosím tajná místnost číslo jedna..zde…vy máte zákaz vstupu, sem pouze smí jen ti nejvyšší…" pyšně Ritch ukazoval nově zrekonstruovanou koupelnu, s mořskými vzory, laděnou do lehké zelené.
"Jo to se mi líbí…" ozval se Kevin z hloučku skupiny kluků z Backstreet Boys ve složení Howie, Kevin, které Ritch dostal na starost, aby je provedl domem.
"čili …Jaylich de Rulo, Sean z Bermud, AbzBreBre Breen, Scottish z Ruska a já, jeho výsost Eddie.." ušklíbl se nakonec, že Kevin z toho nic moc mít nebude.

House of Us - 5. Nepodceňujte žížalu Julii

28. května 2011 v 20:17 | © Brige
Po hodině dohadování, rvaček, trhání vlasů, vytahování trenek a slovního napadení se kluci rozhodli si klíčky rozlosovat zatímco se Lisa s Luckou bavili a Lisa ji pomáhala vybalit v lehce oranžové velké ložnici s obrovskou postelí všechny věci než přišel Brian.
"Howie přišel o tři chlupy na zádech, Nick o půlku ucha ale jinak snad už se dohodli..." oznámil Brian hned ve dveřích, že kluci začli s vybalováním a přišel k Lise a položil ji ruku na rameno.
"Upřímně tě lituju..pokoj vedle tebe vyhrál Nick" omluvně se na ní podíval.
"co proč?" nechápala Lisa a koukla zaraženě na Lucku.
"ouuu....no..Nick buď paří do rána hry nebo když už spí...tak neskutečně chrápe..." semkla rty a Lisa nad tím pobaveně mávla rukou.
"Ritchovi neustále smrděj nohy, Jay občas dělá v noci bobra, Abz mmmm provozuje neslušnou činnost, Sean neustále plácá eletriku v lednici a Scott je v tom případě druhej NIck...ne, mě už nic nepřekvapí.." vypočítavala si na prstech a pak se na ně s usměvem otočila, že ji asi nic jen tak nerozhodí a otevřela okno, aby tam bylo trochu tepla.
"eh..." koukal skrytě pobaveně Brian a koukl na Lucku, která vyprskla smíchy.
"Žiju v džungli víc jak pět let...já už si s pár opicema a gorilou navíc poradim.." odvětila mile a Brian si ji skeptickým pohledem projížděl od hlavy až k patě, natož zkonstatoval, že asi víc co dělá a tak se vrhnul do pomáhání Lucce s vybalováním.
"Doufám, že ješte nemáte hlad, protože večeři jdu teprve dělat..." Lisa se pro změnu vrtala v ovladači, jak nevěděla proč jim nejde pustit televize, která byla kompletně nová, až pak přišla na to, že to bylo baterkama, takže je vyměnila.
"něco bych zobnul, ten rohypnol mi vždycky tak to břicho vymydlíí.." stočil pohled k Lucce, která přestala vybalovat. "já už ti říkala promiň!"
"hele vraždy jsou tady povolený až po 22tý hodině" zasmála se Lisa zvesela a raději jejich ložnici opustila a skočila si do své postele se na chvíli natáhnout před vařící šichtou.

"křáp jeden zastaralej.....na sakra...vrrrr..vždyt sem to dělal podle návodu....dokonce sem si ho i přeložil na googlu....proč to doháje nejde....grr....mamiii....aha....tak ta tu taky neni...JÁ SE ASI ZBLÁZNIM!" lamentoval Nick v pokoji, jak první co bylo, že si vybalil z tašky svůj milovaný playstation, poté kabely od počítače, na dně tašky vyhrabal svůj ipod, vytáhl i svůj počítač a nakonec našel i krabici s hrama a snažil se spojit televizi s playstationem a hlasitě se u toho vztekal.
"budu milá ..budu milá budu hodně milá ano budu milá budu milá ne já ho zabiju..." uklidňovala Lisa sama sebe, že bude první den hodná,jak ji Nickovi nářky rušili v odpočívání, až vystřelila z postele, vlítla k němu do pokoje, přehodila dva dráty a zapla televizi, na které se v tu chvíli rozjasnil obraz a po obrazovce začli jezdit auta.
"lepší?" koukla na něj jestli mu to tak naplno vyhovuje.
" j j o" zakoktal a s pootevřenou pusou na ní strnule koukal s ovladačem v ruce.
"to sem ráda.....pro příště..zelenej do zelenýho, žlutej do žlutýho a ty si dej volume doleva..." pozvedla obočí jestli tu dohodu bere a když Nick souhlasně přikývl, pokývala hlavu a uleveně seběhla dolu do kuchyně.
"Vy už ste doma?" zeptala se vesele a poplácala zadek trčící z lednice a vesele pokračovala ke dřezu. Poplácaný zadek vyjekl vysokým hlasem a přední část těla zahučela do lednice plnou sílou jak se vyděsilo. Lisa vyjekla a s nadskočením si sedla na kuchyňskou linku a popadla hadičku nad dřezem a namířila ji k lednici.
"Howie?" zeptala se po chvíli nejistě a malinko se nakláněla aby viděla postavu pomalu vylézající z lednice upatlanou od jogurtů, od kterých dostal obranný zásah.
"mě poslal Kevin!" bránil se Howie, když za sebou zavřel dveře lednice a objímal štangli salámu, bloček sýra, pytlík s rohlíkama a čtyři jogurty s třema banánama.
"ááááha..." vyjukaně přikývla, že chápe a slezla z linky a pustila se do omývání zeleniny a vrtěla nad tim hlavou že to bude ješte zajimavý.

House of Us - 4. Zdar novému domu

21. května 2011 v 21:39 | © Brige
Po delší době menší update =o))

" Máte všechno? "zaklapla Lisa kufr svého range roveru a podívala se po klucích, kteří na místech poskakovali ve snaze se zahřát a vyhnout padajícím kapkám
" To je jim zima?" přiklonila se zvědavě k Lucce, která si nad sebou držela noviny
" to víš, cukr..." zasmála se a otevřela zadní dveře od auta a kluci se hned dovnitř naskladali, všech pět na zadní sedadlo.
"joo táááák" přikývla chápavě a nasedla si do auta, na místo řidiče.
"ty už máš řidičák?!" koukl na ní Alex vyjeveně jestli opravdu ona bude řídit.
"no jistě...tady se bez něho nikdo neobejde...teda...hlavně moji kluci..." ohlídla se nechápavě dozadu proč by ho neměla mít a snažila se potlačit smích jak tam byli na sebe natisknutí.
"něco k smíchu??" zavrčel How, který byl donucen lehnout si přes kluky jak Kevin s Nickem zabírali nejvíc místa.
"ja nevidim Luckuuuu" ozval se Brian vyjeveně, jak bránil kus místa vedle sebe před Alexem a Lucka si elegatně vyhupla na sedadlo spolujezdce, oklepala noviny a hodila je do tašky, prohrábla si vlasy a ohlidla se dozadu.
"ano lásko?" zeptala se s úsměvem a kluci na ní koukali s otevřenou pusou a hned se začli drát dopředu, jak Lucka měla vedle sebe místo ješte pro jednoho.
"hele hele kliiiid..." začla se Lisa smát jak se ji najednou vedle řadící páky objevilo pět hlav.
"to nenííí fééér...." začli remcat vzadu a připoutali se a Lisa radši už vyjela, když se připoutala i Lucka.

House of Us - 3. Anglie

14. září 2010 v 13:29 | © Brige
.. :: 3. Anglie ::..

(letadlo směr Anglie, Velká Británie)
"na něěěěj…"
"na kohoo? Ááááá"
"ale notáák nebuď jak Nickouuš…"
"ale já jsem Nick!!!"
"aeh..to já mám halušky??"
"kdeeeeeeeeee?!"
"Howe slib mi, že si ze mě děláš legraci!"
"slibuju!! A dostanu ty halušky?? Našel sem si zelí"
"uáááááááááááh!"

House of Us -2.Letenky

5. září 2010 v 15:47 | © Brige
..:: 2. Letenky ::..

(Byt Brianna Littrella, Los Angeles, 20:36, USA)
"už se tím netrap..oni se s tim srovnaj…" usmál se Brian a načechral si za sebou polštáře na gauči.
"já vím…ale stejně… i kdybych prosila na kolenou?" koukla na něj s nadějí v hlase a očích a Brian se na ní s mírně svrašteným čelem koukal a vrtěl se, jak hledal nějakou milou odpověď.
"myslííím…že ne-e" zavrtěl smutně hlavou a Lucka si s úsměvem povzdechla.
"ani se nedivim…" usmála se statečně a sedla si vedle něj a vzala si skleničku s vínem.
"alespoň se s tím nemusíš trápit… " usmál se a opřel si ji o svoji hruď a rukou ji dal kolem hrudi.
"já vím… jinak děkuju že si se mě na tý poradě zastal a podržel mě" zvedla k němu oči a pohladila ho po tváři

House of Us -1.Ne, nikam nejdem

29. srpna 2010 v 15:03 | © Brige
..:: 1. Ne, nikam nejdem ::..

(Sídlo Five, Liverpool 94, Anglie,
15:30)

"To snad nemyslíš vážně.." pronesl Jay šokovaně, když jim něco jako manažerka oznámila o nových členech jejich rodiny.
"ale noták..JayJayi..bude srandaa" obhajovala svůj záměr.
"to víš…bojí se o svoje postavení…" ozval se Ritchie vesele když si prolistoval novou knížku kterou si koupil před asi rokem.
"on nějaký má?" prošel kolem Abz a zamířil do koupelny.
"haha .." ušklibl se Jay a se založenýma rukama sebou plácnul do křesla.
"áááááu Jayeee..zabijte někdo toho slona jednohoo" začal hučet Ritch, kterého Jay v tom křesle zasedl.
"já je tu nechci!" pípnul Sean smutně, stojící ve dveřích a držící svůj jogurt.
"čím jste starší, tím je větší problém Vám něco vysvětlit"
protočila oči a práskla dveřma od obýváku.
"čim je starší tim je vzteklejší viď ?" koukl Jay s usměvem na Ritche.
"to bude asi tím přechodem" poznamenal Scott a kluci se rozchechtali.

Not Again....5. kapitola

16. června 2010 v 20:31 | © Brige
..:: 5. Nevím čemu věřit ::..

" Drahý deníčku,
            Už nevím co si počít. Byla jsem za Markem v práci…nebyl tam…už týden…nemůžu dostat z hlavy Alexe…jsem na něj naštvaná…ale zároveň…divnej pocit….jako by mi snad…i chyběl? ….nevim co dělat…taky bych se snad mohla přestat svěřovat s trápením a takovýma blbostma vid?…no nic…jdu zpívat…v kuchyni se mi píše nejlíp…všude kolem takových nožů…pá…Mich Mich…"

Not Again....4. kapitola

10. května 2010 v 20:22 | © Brige
..:: 4. proboha!  ::..


........Že já na tebe kašlala viď? …no tak teď to asi napravim…je mi divně…nevím co cítím k Markovi …a už vůbec nevim proč mi ten trotl vrtá hlavou…ten typan z baru…kruci už to ani po sobě nepřečtu…co píšu…proč jsem se vlastně rozešla s Markem? …jo aha…už vim…chlast…nenávidim chlast…řekla ta co pracuje v baru…sem to ale vůl…ha.slyšim troubit auto…to bude Mark..asi nás čeká postel…týlka? …no…páá Michelle...............

Michelle zaklapla deník, hodila ho do kabelky a rychle vyběhla ven na ulici, když slyšela troubit auto ale nakonec jenom smutně přihlížela, jak se jiný pár objímá a následně odjíždí.
"Achjo..Markusi kde si…" zabrumlala si a po půl hoďce marnýho přešlapování se vydala na cestu. Pěkně mrzlo a Michelle děkovala bohu za rukavice. Schválně zamířila do Markovi ulice jak chtěla alespoň vědět jestli je doma.

Not Again....3. kapitola

9. května 2010 v 17:14 | © Brige
..:: 3. Už zase?  ::..

"Eh..děje se něco? "zeptala seMichelle medovým hláskem ztímco se Karen rodičovsky opírala v kuchyni o linku.
"zase s Markem?" pozvedla obočí a Michelle si odložila kabelku.
"Ale notaaak" zamlaskala  a doufala že ji to natolik otráví že ji dá pokoj.
"a já myslela že ste se rozešli" podezíravě Karen sledovala každý její pohym a Michelle slupla několik kuliček hroznového vína.
"no a?  ..proboha hoď se do klidu, my spolu jenom spíme, neděláme nic špatnýho…podle tvého zákonu.." zaujala obranou pozici a vzala si černou zástěru servírky kolem pasu a pak se na ní usmála a lítačkama vpadla za pult.

Not Again....2. kapitola

2. května 2010 v 14:45 | © Brige

.
..:: 2. Cesta domů ::..

..............Můj deníčku,
Připadám si divně, když si procházím touhle ulicí, je hnusně tmavá..a výlohy nabízejí samý výprodeje..nic zajimavýho…až na to že mě asi někdo sleduje..jeslti ti večer nenapíšu,  co se stalo, tak jsem asi někde oběšená..Michelle, in memorian..
.................

Karen za Michelle zavřela klubové dveře a Michelle se vydala zachumlaná v kabatu temnou půlnoční ulicí. Po očku sledovala osvětlené výlohy, které už půl roku nabízeli to samé zboží nevábných tvarů a barev. S povzdechem se nadechla chladného vzduchu a poslouchala praskajici šterk pod svými podpatky. Snažila se načerpat inspiraci pro zítřejší večer. Z přemýšlení ji všask vytrhl praskající šterk, ale ne pod jejíma nohama. Se zamhouřeným čelem se napůl ohlédla přes rameno a zastavila se. Chvili naslouchala a poté se zaměřila na siluetu postavy stojící na rohu budovy, kolem které už prošla  ve tmě. Nehýbala se ale prozrazovalo ji žhaví ze zapalené cigarety. Michelle chvili vyhodnocovala situaci, jestli by se ji vyplatilo panikařit. Vzdala to. Stejně by ji asi nikdo neslyšel a pokud ano, ani by se neobtěžoval otevřít okno, natož zavolat policii. Připada teda do kroku. Cítila jak ji studený vzduch bičuje do obličeje jak už strachy běžela. Vnímala, že postava z rohu se také dala do pohybu. Přestala dchat a utíkala zběsile ulicí jako o život.

Not Again....1. kapitola

26. dubna 2010 v 19:58 | © Brige
Tak jo..na pár přání Vám sem nasypu jednu povídku co sem psala pro Nausadu (páč sem chtěla zkusit něco s Alexem,...ale je vidět že mi to nejde:D nejlíp se prostě píše o Jayovi a Nickovi:D) tak snad se nebudete tak zlobit že to sem dávam...nebojte..Nick se tam určitě časem dostkrát mihne...a přitom budu psat jednu povídku co mě napadla..tak snad mi to vyjde..

Proč Not Again? ....časem možná pochopíte....
......Deníčku deníčku…čtu si poslední stránky a zjištuju, že se ti nikdy nesvěřuju s radostnými zprávami..Jenom se špatnými….no…a dneska to taky bude tak…V baru mě obtěžoval takovej oslizlej typan…prej mi pomůže s kariérou, mohla bych prý být zpěvačka…klidně..ale od tohodle zjeva opravdu ne…kdyby si ho viděl!! Plešatej ušatej potetovanej…sedí večer co večer u stejnýho stolu a při mám čísle na mě nehorázně civí…už se tam pomalu bojim i podívat…mňo nic…jdu si na chvili lehnout a pak do práce…doufám že z něho nebudu mít noční můry…. …. Pusu Michelle..........

Fanfic : Not Again

26. dubna 2010 v 19:55 | © Brige
..:: 2.Cesta Domů ::..
..:: 3. Už zase? ::..
..:: ::..
..:: ::..
..:: ::..
..:: ::..
..:: ::..

When Dreams Come True .. 18.kapitola

26. dubna 2010 v 12:00 | © Brige
Tak a je to tu...po dlouhý době....je tu závěr tý žblettajbly...tak..snad se vám bude libit:D
Byla bych docela rada kdybyste napsali i celkovej názor na tu povídku..jestli mam vubec vymejšlet ješte jiný blbiny nebo ne:D


..:: 18. Dovolená ::..

"kdy prosím vás letí nejbližší let do Anglie?? " vyhrkl Nick když přilitnul na informační přepážku a značně tim rozrušil stevardku.
"za deset minut pane…" koukla se do počitače a Nick zmučeně pozvedchl.
"je tam ješte několik volných sedadel…" dodala po chvili a Nick se překvapeně nadechl a ohmatal si kapsy.
"beru…fakturu pošlete sem….a dopište jim že je zdravim a že jim to pak vysvětlim…" hodil ji na stul hned vizitku a stevardka chvili tak na něj koukala ale pak beze slova mu vydala lístek a Nick rychle letěl na odbavení.

When Dreams Come True .. 17. kapitola

25. dubna 2010 v 21:43 | © Brige

..:: 17. Ples ::..

"vypadáš naproto užasně… " povzdechla si Anne s usměvem když Julii zapla zip až do půlky zad jejích smaragdových šatů.
"tobě slušej víc…" pousmala se a dotáhla si poslední vrstvu řasenky.
"nemám rada pesimisty…" zabručela Anne .
"kdepak..pesimisti nemaj rádi tebe…" dodala Julie s usměvem a upravila si výstřih.
"myslíš že přijde?" zeptala se po chvili a natáhla si přes sebe plášt se znakem školy a na hlavu nasadila baret.

When Dreams Come True .. 16.kapitola

25. dubna 2010 v 21:35 | © Brige
..:: 16.Vracím se domů ::..


"mmm slyšela si někdy o tom že by se ten parmazán měl dávat až nakonec?" prohlížel si ji, poaždé když se Julie snažila parmazán propašovat do těstovin.
"my je neděláme plněný?" zněla pokaždé zvědavá odpověd.
"ne neděláme…" usmál se i tentokrát a rozprostil těstoviny po zapekací míse.
"zákeřné…a proč se to teda jmenuje těstoviny s parmazánem?" zaculila se když si vyhupsla na linku a vesele mávala nohama.

When Dreams Come True .. 15 kapitola

17. dubna 2010 v 21:46 | © Brige
..:: 15.Máš ráda zvířata?! ::..


"no….ples? …já..no…" začal trochu koktat a kluci se  smíchem váleli jak si představovali že on bude plesat.
"tak to řekni rovnou že nechceš…" zamumlala a kreslila si zklamaně do knížky.
"ale já chci…jen… při svým vlastním plesu sem pošlapal mámě nohy, tejden nemohla chodit…" povzdechl si a Julie byla chvili zticha než se hlasitě rozesmála a Nick se taky usmál, když slyšel její smích.
"tak z toho vážně strach nemám, to bys měl mít strach spíš ty…" pousmála se docela vesele a Nick trochu naměkko polkl jak se mu před očima ihned naskytli obrázky možných katastrof počínaje rozlitým punčem, přišlápnutýma šatama až šatama strhnutéma konče.
"jo jasně on strašně rád přijde…nemusíš se bát …my ho vyfešákujeme…" hned mu Alex sebral telefon a domluvil mu to a Julie to hned vesele zaklapla.
"Jooo jde se mnouuuu!!" zajásala a Anne si trhla štasně rukou.
"joo….ta kravka z 1 Ae bude zírat…" hned ji nadšeně objala a Julie to vydýchavala.

When Dreams Come True .. 14 kapitola

13. března 2010 v 15:26 | © Brige
..:: 14. Pozvi ho! ::..

"už je to deset dní, čtyři hodiny, dvě minuty a dvacet pět vteřin………třicet …" zazoufal si Nick u stolu s povzdechem na hodinky a obratil stránku časopisu o hudbě.

"Neměl bych ji přece jenom napsat?" otočil se po chvili na Alexe, který si hověl na gauči se slunečnými brýlemi na hlavě,čepicí, sluchátkama na uších a vlnil se do rytmu nějaké latinské hudby a stíhal se u toho krmit jogurtem. Nebo spíš stíhal u toho krmit tím jogurtem gauč a podlahu.Nick se podival na vnitřní teploměr a otočil se zpátky ke stolu a začal si hrát s hrníčkem od kafe.

When Dreams Come True .. 13 kapitla..

25. února 2010 v 20:53 | © Brige
..:: 13. Lítající rýže ::..
"a já myslel že budeme mít tu bramborovou kaši?" ohrnul Alík nos, když před něj od Kevina přistál talíř s rýží a vepřovým steakem.
"mlč!" odsekl Brian, který se válel na židli s pytlíkama od čaje na očích.
"kdopak to byl se spařit?" uchechtl se Alex a s ohrnutým nosem se pokoušel hůlkama vybírat tu rýži.
"Briane to niic…on už dva dny nebyl u tý svý.." snažil se ho Howie omluvit, když viděl že Brian už celkem s vražedným pohledem vstával do sedu.
Alex se tak pousmíval a když viděl brčko v Brianově čaji, hned ho popadl, vysál ty kapky v něm a pak zkoušel nasávat rýži brčkem a když už mu to nešlo, zvedl brčko s hlavou a zhluboka do něj fouknul. Rýže se jako šrapnel rozlítla po celý místnosti a zasáhla přicházejícího Nicka.
"Upíky" zamumlal vyjeveně a Nick trochu nadskočil jak se lekl toho co mu přistálo na obličej.Plácnul si dlaní na tvář a šokovaně stáhl dlaň a podíval se na ní.

When Dreams Come True .. 12 kapitla..

13. února 2010 v 15:48 | © Brige

..:: 12. Na Pouti ::..

"tak a dost….co si jako o sobě myslíš ty namyšlenej tureckej králíku z anglie??" vyletěl Nick ze svého autíčka na autodromu, když do Juliiena autíčka neustále narážel se slizkýma kecama a usměvem kluk a Julie se přestala po té chvíli tvářit nadšeně.
"co je ty šampone? Je to snad tvoje buchta nebo co? Tak si zařad zpátečku a vodjeď" ohrnul nad nim ten týpek nos a Nick ho popadl za košili a vytáhl z autíčka.
"a jako co ted…" uchechtl se ironicky ten týpek a Nick jenom zlověstně zavrčel přes ohnutý ret a začal napřahovat. Julie která celou tu scénu sledovala hbitě vyběhla ze svého autíčka zaparkovaného u kraje a pověsila se mu na napřáhlou ruku.
"..teď….teď si dáme cukrovou vatu" ohnal se nakonec rukou po projíždějícím autíčku ve kterým sedělo malý dítě s vatou a nacpal to tomu dotyčnýmu do ksichtu a nezapoměl se u toho tvářit jízlivě.
 
 

Reklama

©Příběhy jsou tvořené mojí osobou, prosím kopírovat pouze se zdrojem