Červen 2011

Chcete pracovat na webu Blue nebo AK či Carrie?

30. června 2011 v 18:50 | © Brige
Chcete li pracovat na webu máte jedinečnou možnost..nezbývá mi moc času, tak hledám několik lidiček, co by chtěli uveřejnovat novinky co se týče skupin - Blue, Atomic Kitten nebo zpěvačky Carrie Underwood...nebojte se, neni to o moc složitější jako tady na blogu...pokud by měl někdo zájem, napište do komentářů

House of Us - 7. Noční párty u Ledničky

5. června 2011 v 17:25 | © Brige |  Fanfiction
"Takže…jak ti to jde? " zeptala se Lisa Lucky, která seděla u stolu a spokojeně dojídala ryby s brambůrkami .Přisedla k ní s flaškou vody a rozhlídla se po uklizené kuchyni. Bylo už něco po 8smý hodině a venku se schylovalo k západu slunce.
"ani nevíš , jak mi tohle všechno chybělo…teda, ne že bychom neměli v Americe na ryby přeborníky..ale tohle prostě, to je prostě bájo..sen… ráááj! " s blahem v mysli začla přehnaně básnit s poslední brambůrkou na vydličce a Lisa se začla smát.

House of Us - 6. Prohlídka útulku

3. června 2011 v 23:46 | © Brige |  Fanfiction
"No…takže…tohle je prosím tajná místnost číslo jedna..zde…vy máte zákaz vstupu, sem pouze smí jen ti nejvyšší…" pyšně Ritch ukazoval nově zrekonstruovanou koupelnu, s mořskými vzory, laděnou do lehké zelené.
"Jo to se mi líbí…" ozval se Kevin z hloučku skupiny kluků z Backstreet Boys ve složení Howie, Kevin, které Ritch dostal na starost, aby je provedl domem.
"čili …Jaylich de Rulo, Sean z Bermud, AbzBreBre Breen, Scottish z Ruska a já, jeho výsost Eddie.." ušklíbl se nakonec, že Kevin z toho nic moc mít nebude.
©Příběhy jsou tvořené mojí osobou, prosím kopírovat pouze se zdrojem