Květen 2011

House of Us - 5. Nepodceňujte žížalu Julii

28. května 2011 v 20:17 | © Brige |  Fanfiction
Po hodině dohadování, rvaček, trhání vlasů, vytahování trenek a slovního napadení se kluci rozhodli si klíčky rozlosovat zatímco se Lisa s Luckou bavili a Lisa ji pomáhala vybalit v lehce oranžové velké ložnici s obrovskou postelí všechny věci než přišel Brian.
"Howie přišel o tři chlupy na zádech, Nick o půlku ucha ale jinak snad už se dohodli..." oznámil Brian hned ve dveřích, že kluci začli s vybalováním a přišel k Lise a položil ji ruku na rameno.
"Upřímně tě lituju..pokoj vedle tebe vyhrál Nick" omluvně se na ní podíval.
"co proč?" nechápala Lisa a koukla zaraženě na Lucku.
"ouuu....no..Nick buď paří do rána hry nebo když už spí...tak neskutečně chrápe..." semkla rty a Lisa nad tím pobaveně mávla rukou.
"Ritchovi neustále smrděj nohy, Jay občas dělá v noci bobra, Abz mmmm provozuje neslušnou činnost, Sean neustále plácá eletriku v lednici a Scott je v tom případě druhej NIck...ne, mě už nic nepřekvapí.." vypočítavala si na prstech a pak se na ně s usměvem otočila, že ji asi nic jen tak nerozhodí a otevřela okno, aby tam bylo trochu tepla.
"eh..." koukal skrytě pobaveně Brian a koukl na Lucku, která vyprskla smíchy.
"Žiju v džungli víc jak pět let...já už si s pár opicema a gorilou navíc poradim.." odvětila mile a Brian si ji skeptickým pohledem projížděl od hlavy až k patě, natož zkonstatoval, že asi víc co dělá a tak se vrhnul do pomáhání Lucce s vybalováním.
"Doufám, že ješte nemáte hlad, protože večeři jdu teprve dělat..." Lisa se pro změnu vrtala v ovladači, jak nevěděla proč jim nejde pustit televize, která byla kompletně nová, až pak přišla na to, že to bylo baterkama, takže je vyměnila.
"něco bych zobnul, ten rohypnol mi vždycky tak to břicho vymydlíí.." stočil pohled k Lucce, která přestala vybalovat. "já už ti říkala promiň!"
"hele vraždy jsou tady povolený až po 22tý hodině" zasmála se Lisa zvesela a raději jejich ložnici opustila a skočila si do své postele se na chvíli natáhnout před vařící šichtou.

"křáp jeden zastaralej.....na sakra...vrrrr..vždyt sem to dělal podle návodu....dokonce sem si ho i přeložil na googlu....proč to doháje nejde....grr....mamiii....aha....tak ta tu taky neni...JÁ SE ASI ZBLÁZNIM!" lamentoval Nick v pokoji, jak první co bylo, že si vybalil z tašky svůj milovaný playstation, poté kabely od počítače, na dně tašky vyhrabal svůj ipod, vytáhl i svůj počítač a nakonec našel i krabici s hrama a snažil se spojit televizi s playstationem a hlasitě se u toho vztekal.
"budu milá ..budu milá budu hodně milá ano budu milá budu milá ne já ho zabiju..." uklidňovala Lisa sama sebe, že bude první den hodná,jak ji Nickovi nářky rušili v odpočívání, až vystřelila z postele, vlítla k němu do pokoje, přehodila dva dráty a zapla televizi, na které se v tu chvíli rozjasnil obraz a po obrazovce začli jezdit auta.
"lepší?" koukla na něj jestli mu to tak naplno vyhovuje.
" j j o" zakoktal a s pootevřenou pusou na ní strnule koukal s ovladačem v ruce.
"to sem ráda.....pro příště..zelenej do zelenýho, žlutej do žlutýho a ty si dej volume doleva..." pozvedla obočí jestli tu dohodu bere a když Nick souhlasně přikývl, pokývala hlavu a uleveně seběhla dolu do kuchyně.
"Vy už ste doma?" zeptala se vesele a poplácala zadek trčící z lednice a vesele pokračovala ke dřezu. Poplácaný zadek vyjekl vysokým hlasem a přední část těla zahučela do lednice plnou sílou jak se vyděsilo. Lisa vyjekla a s nadskočením si sedla na kuchyňskou linku a popadla hadičku nad dřezem a namířila ji k lednici.
"Howie?" zeptala se po chvíli nejistě a malinko se nakláněla aby viděla postavu pomalu vylézající z lednice upatlanou od jogurtů, od kterých dostal obranný zásah.
"mě poslal Kevin!" bránil se Howie, když za sebou zavřel dveře lednice a objímal štangli salámu, bloček sýra, pytlík s rohlíkama a čtyři jogurty s třema banánama.
"ááááha..." vyjukaně přikývla, že chápe a slezla z linky a pustila se do omývání zeleniny a vrtěla nad tim hlavou že to bude ješte zajimavý.

House of Us - 4. Zdar novému domu

21. května 2011 v 21:39 | © Brige |  Fanfiction
Po delší době menší update =o))

" Máte všechno? "zaklapla Lisa kufr svého range roveru a podívala se po klucích, kteří na místech poskakovali ve snaze se zahřát a vyhnout padajícím kapkám
" To je jim zima?" přiklonila se zvědavě k Lucce, která si nad sebou držela noviny
" to víš, cukr..." zasmála se a otevřela zadní dveře od auta a kluci se hned dovnitř naskladali, všech pět na zadní sedadlo.
"joo táááák" přikývla chápavě a nasedla si do auta, na místo řidiče.
"ty už máš řidičák?!" koukl na ní Alex vyjeveně jestli opravdu ona bude řídit.
"no jistě...tady se bez něho nikdo neobejde...teda...hlavně moji kluci..." ohlídla se nechápavě dozadu proč by ho neměla mít a snažila se potlačit smích jak tam byli na sebe natisknutí.
"něco k smíchu??" zavrčel How, který byl donucen lehnout si přes kluky jak Kevin s Nickem zabírali nejvíc místa.
"ja nevidim Luckuuuu" ozval se Brian vyjeveně, jak bránil kus místa vedle sebe před Alexem a Lucka si elegatně vyhupla na sedadlo spolujezdce, oklepala noviny a hodila je do tašky, prohrábla si vlasy a ohlidla se dozadu.
"ano lásko?" zeptala se s úsměvem a kluci na ní koukali s otevřenou pusou a hned se začli drát dopředu, jak Lucka měla vedle sebe místo ješte pro jednoho.
"hele hele kliiiid..." začla se Lisa smát jak se ji najednou vedle řadící páky objevilo pět hlav.
"to nenííí fééér...." začli remcat vzadu a připoutali se a Lisa radši už vyjela, když se připoutala i Lucka.

©Příběhy jsou tvořené mojí osobou, prosím kopírovat pouze se zdrojem