Not Again....4. kapitola

10. května 2010 v 20:22 | © Brige |  Fanfiction
..:: 4. proboha!  ::..


........Že já na tebe kašlala viď? …no tak teď to asi napravim…je mi divně…nevím co cítím k Markovi …a už vůbec nevim proč mi ten trotl vrtá hlavou…ten typan z baru…kruci už to ani po sobě nepřečtu…co píšu…proč jsem se vlastně rozešla s Markem? …jo aha…už vim…chlast…nenávidim chlast…řekla ta co pracuje v baru…sem to ale vůl…ha.slyšim troubit auto…to bude Mark..asi nás čeká postel…týlka? …no…páá Michelle...............

Michelle zaklapla deník, hodila ho do kabelky a rychle vyběhla ven na ulici, když slyšela troubit auto ale nakonec jenom smutně přihlížela, jak se jiný pár objímá a následně odjíždí.
"Achjo..Markusi kde si…" zabrumlala si a po půl hoďce marnýho přešlapování se vydala na cestu. Pěkně mrzlo a Michelle děkovala bohu za rukavice. Schválně zamířila do Markovi ulice jak chtěla alespoň vědět jestli je doma.


"MARKU!" vyjekla vyděšeně když si všimla zhroucené postavy u dveří.
"proboha co se ti stalo?!" šeptla vydešeně, když se Mark v deliriu začla ohánět rukama.
"Mich?" sykl po chvíli a snažil se na ní podívat přes oteklé oči. Z nosu mu cvrčela pořád krev a roztržený ret s natrženou bundou signalizoval že to musela bejt pořádna mela.
"Pšš…nemluv andílku., to bude dobrý…" strhla si rukavice a v kabelce rychle nahmatala kapesníky a začla mu jemně otírat krev ze rtu a snažila se zastavit krvácení z nosu.
"přepadli..mě nějací pobudové…" dostal ze sebe s težkým dechem,
"zavolám na policii" oznámila Michelle a vytáhla mobil.
"NE!" chytl ji pevně za zápěstí a přes škvírky na ní koukal. Michelle na něj nesouhlasně koukala ale nakonec teda ho zase uklidila a pomohla mu na nohy.
"dobrý?" podepírala ho starostlivě a po jeho zakývaní hlavou sebrala ze země klíčky. V dálce ji zarazil pohyb, tak trochu zaostřila pohled a zatvářila se naštvaně. Za roh lapmy se totiž pohnul chlapík z baru a snažil se v tom černém kabátě trochu u tý lampy splynout.
"to mu nedaruju.." zavrčela si pro sebe když ten kabát poznala.
"co?" podíval se na ní Marka a Michelle sebou rychle trhla a žalostně na něj koukla, že se jenom nad něčím zamyslela. Mark se chabě pousmal a palcem ji pohladil po rtu.
"chyběla si mi…" šeptl a Michelle se pousmála.
"blázne…" pohladila ho po zádech a snažila se ho dostat nahoru do jeho bytu.

"aaauuu…" zasyšel bolestí když k němu Michelle přisedla do křesla a připlácla mu na tvář utěrku s kostkama ledu.
"omluva" pípla a starostlivě si všechny jeho rány a šrámy prohlížela a ošetřila je a k její úlevě přispělo i to že ty rány naštestí nebyli vážné.
"přijat" pousmál se a těkavě se na ní díval.
"co je to?" zamručela když ji pořád něco tlačilo do stehna.
"am…" heknul a rychle ze sebe vyhekl, že tu peněženku, co Michelle vytáhla asi neukradli.
"aha…" svraštila čelo a pomalu ji otevřela. Byla prázdná.
"ty mi nevěříš?" vyjekl na ní vztekle až se Michelle docela vydešeně postavila a koukala na něj.
"chtěla…chtěla sem vědět..jestli ti nemam tady…nechat …nějakou hotovost…aby si měl…" zakoktala a hned mu raději tu peneženku vrátila.
"jo tak…" výrazně ztišil hlas a koukl do země.
"omlouvám se, promiň mi to..jsem trochu mimo.." podíval se na ní a natáhl k ní ruku. Michelle na ní chvíli váhavě koukala ale nakonec si k němu sedla a dlaň si přiložila na svojí tvář.
"Mrzí mě to.." šeptl ji a Michelle ho polibila na čelo.
"to nic.." zavrtěla hlavou a probírala se mu vlasama. Ty snad jediné byly bez krve.
Stulil se ji na rameno a pustil potichu televizi. Položila si hlavu na jeho a mlčky na ní koukala. Proč ji ten chlap sakra furt pronásledoval v myšlenkách.

"Špatně si spala?" zeptala se Karen další den když Michelle omylem rozbila třetí skleničku  a pánovi přitom nalila i místo vína pivo.
"ne naopak, spala sem moc dobře.." zabručela a začla smetat střepy.
"tak co se děje…na podiu si stála jako ypsylon, teď ti všechno padá z ruky" poznamenala Karen mírně starostlivě, jak se o ní bála a Michelle flákla s utěrkou.
"No tak si mě klidně vyhoď, nebo mi to dej zaplatit..Mě je to fuk…" zařvala na ní a vztekle odkráčela do kuchyně a Karen za ní strnule koukala.
"osobní problémy" omluvně se podívala na vyjevené lidi u baru, dočepovala jim pivo a vydala se za Michelle.
"Omlouvám se…Marka včera zmlátili , nedovolil mi ani zavolat policii a ja nevim co si mam myslet o tom ksichtu z rohu…futr mě pronásleduje…divim se že se mnou ješte nesedí i na záchodě.." povzdechla si Michelle rukama zapřenými o stůl, když koutkem oka Karen zahlédla vejít.
"Aha..a je v pořádku?? ..hele měla by ses jit domu vyspat..potřebuješ to jako sůl…" podala ji kabelku a Michelle zavrtěla hlavou.
"ale prosimtě..ja to tady zvládnu…" mrkla na ní ať si nědělá starosti.
"Díky…" vysmrkala se a začla si pomalu balit a poklidila kuchyň.
"No vidiš jak ti to jde.." pousmála se Karen a vrátila se za bar a Michelle vyběhla ven zadním vchodem..

"Nemáš oheň?" ozvalo se vedle ní a Michelle trochu vydešeně uskočila. Vedle ní stál ten chalp z baru.
"no to teda nemám…a i kdybych měla pro tebe fakt ne…" ušklibla se, zastrčila ruce do kapes a vyšla na cestu. Chvíli za ní koukal a vyšel za ní,
Michelle když ho za sebou slyšela , protočila oči a přidala do kroku. I on přidal.Michelle trochu popoběhla a zapadla za roh, kde se přitiskla zády na zeď a vyčkávala. Jen co se ten chlap prohnal kolem, popadla ho za kabát a vztekle přitiskla zády na zeď. Jenom překvapeně heknul, že to bude trapas až se dozví že ho dostala ženská a sklopil pohled na její ruku kolem jeho krku.
"CO PO MĚ CHCEŠ!" vyjela na něj výhružně a v duchu chvili přemýšlela jak tenhle mohl zmlátit Marka, když ho vyděsí ona.
"varovat tě!!!" snažil se zahrčet přesvědčivě.
"BLA BLA BLA . TO UŽ TO BYLO…nevěřim!!" dorážela na něj.
"Těší mě…Alex…" snažil se přes tu její ruku prostrčit alespoň  svůj prst.
"Michelle" zavrčela a snažila se udržet odstup, ale čim víc si ho prohlížela, tim víc ji přestával připadat nebezpečnej, že má i trochu uklidňujíci oči až se musela trochu oklepat.
"PROČ SI HO ZMLÁTIL!" přitiskla ho hned zase na zeď když ucitila že se chtěl malinko vykroutit.
"to já ne!" heknul ale klidným hlasem.
"neveř mu neveř mu neveř mu,.." našeptávala si ale po chvíli už nebylo stopy po zuřivém záchvatu , už ho nedokázala dál držet, tak ruku uvolnila a Alex rychle se snažil popadnout dech.
"za vraždu mi nestojíš…" zavrčela opovržlivě a rychel se vydala na cestu.
"ty a vraždit květinko?" snažil se znít překvapeně a Michelle aniž by se na něj otočila, předvedla mu neslušné gesto na ruce. Alexe to pobavilo a přemýšlel co má dělat dál.

Michelle doběhla domu a padla oblečená do postele.
"Alex…Alex…Alex.." opakovala si pořád dokola  jako by to byl zlý sen a snažila se mu brátnit. Koukala do spoře osvětlenýho stropu. Šimrala se ve vlasech a nechala v hlavě plynout miliony myšlenek. Jedna z nich ji donutila se podívat na telefon. Mlčky ho popadla a vytočila číslo na policii. Chvili poslouchala a když se ozvala operátorka, zhluboka se nadechla a pár vteřin uběhlo, než to mlčky zase zavěsila.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nausy Nausy | 10. května 2010 v 20:36 | Reagovat

tleskám :)

2 Jisinka Jisinka | Web | 10. května 2010 v 23:06 | Reagovat

to je paráda prostě! dávám ti 1 s * :-D :-) těšim se na další kapitolku ;)

3 Jisinka Jisinka | Web | 11. května 2010 v 10:37 | Reagovat

děkujuuu :*

4 Ricky Ricky | Web | 11. května 2010 v 14:24 | Reagovat

Super!

5 kiki kiki | Web | 11. května 2010 v 16:35 | Reagovat

Už jsem tu asi 5 dnů nebyla a dějí se tu zajímavé věci.Tak za prvé mě zaujala ta Nickova kniha,za druhé že se blíží Nickovo solo album tak jako ty se těším i já.Dále mě zaujal zde tvůj uvedený příběh. :-PTak jak bylo na školení? :-P  O_O

6 Downpour Downpour | Web | 11. května 2010 v 16:49 | Reagovat

hmmm :-? ... moc pěkné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©Příběhy jsou tvořené mojí osobou, prosím kopírovat pouze se zdrojem