When Dreams Come True .. 16.kapitola

25. dubna 2010 v 21:35 | © Brige |  Fanfiction
..:: 16.Vracím se domů ::..


"mmm slyšela si někdy o tom že by se ten parmazán měl dávat až nakonec?" prohlížel si ji, poaždé když se Julie snažila parmazán propašovat do těstovin.
"my je neděláme plněný?" zněla pokaždé zvědavá odpověd.
"ne neděláme…" usmál se i tentokrát a rozprostil těstoviny po zapekací míse.
"zákeřné…a proč se to teda jmenuje těstoviny s parmazánem?" zaculila se když si vyhupsla na linku a vesele mávala nohama.


"protože…." Nadechl se že ji to vysvětlí ale když se na její úsměv podíval a z rádia hrála jeho písnička I Wanna Touch You , rozesmál se a zakroutil hlavou že vlastně neví a natáhl k ní misku těstovin. Julie na něj se smíchem koukala a hned ty těstoviny zalila omáčkou a seskočila dolu a s otočkou je šoupla do trouby a koukla na hodinky a tázavě naznačila že čtvrt hodinky a Nick s úsměvem přikývl a natáhl k ní ruku. Julie se smíchem zaklonila hlavu, chytla se ho a tak trochu jako baletka se k němu přitočila zádama a svudně se po něm zasvíjela až do pokrčení kolen a koukla na něj přes rameno. Nick ji nadšeně ješte protočil a začli tancovat spolu ruzný prvky z tanga, čači či  samby v rychlejším podání.
"tančíš naprosto užasně…" poklonil se ji když radio jeho písničku utlo a pustilo od atomic kitten taneční pecku right now.
"to se ti zdá…jenom si doma ráda zatrsám když mě nikdo nevidí…na diskotéky vubec nechodim..vlastně..byla sem za celej život asi jenom na dvou…z toho ta druhá se mi trochu i vymstila i …" nepřestávala se smát i přesto že nevěděla jak tu větu dokončit a poskakovala si u linky na pár kroků co měla z MTV okoukaný a snažila se přitom krájet nějakou zeleninu jako ozdobu.
"i?" hned nálehal jak chtěl vedět jak ta věta měla končit a s usměvem tu zeleninu rovnal na talířky.
"neměl by ses podívat na ty těstoviny jestli se nepřipálili?" pozvedla obočí a podívala se na něj letmo.
"proč to nechceš doříct?" zeptal se užasle a pozoroval ji.
"a proč si na večeři pozval i dřez?" zeptala se s trochu žárlivým tónem.
"koho??!" zarazil se že nikoho nezval a pak se podíval co dělají jeho ruce.
"k sakruuu…" zaúpěl a začal lovit nakrajený rajčata mezi nadobím.
Julie se pro sebe usmála a dokrájela poslední kousky.
"protože…není to ani podstatný…" pousmala se po chvili a radši ty těstoviny vyndala.
"já..jsem nepodstatnej?" zeptal se po chvili tonem bez významu.
"co?co to povídáš?! …ty nejsi nepodstatnej! Vubec ne…"vyhrkla překvapeně že to asi špatně vyznělo.
"co bych dala za to aby každej kluk co sem měla ráda byl tak jako ty…"rozmáchla se rukama jak to všechno chtěla urovnat a Nick na ni s rukou opřenou o linku tázavě koukal.
"jako já?"
"jo jako ty! Milej, pozornej ňouma, s kterým se není čas nudit ….ani to s nim nejde se nudit…a se strašně kouzelným usměvem…" dostala ze sebe po chvili a koukala na něj.
Nick si to trochu v duchu celý znova promítal a zamyšleně u toho koukal do stropu a pousmál se až se musel podívat do země, jak nechtěl se hned prozradit.
"vlastně…měl bych ti něco říct…vlastně už ti to musím říct…pokaždý když tě vidim…tak se tak hrozně doháje …." Zavrčel když mu na celou kuchyň začal vyřvávat telefon a Julie která na něj mlčky hleděla jak doufala že ji řekne něco hezkýho trochu naštvaně ucukla pohledem k nadobí a radši ho šla mejt.
"Carter…" zavrčel do telefonu a pohledem se zabodl do Juliinych zad, jak byl naštvanej že ztratil možnost ji všechno říct.
"teda Nickouši jako podivej se na hodinky a řekni mi kolik je hodin!" ozval se káravě Brian a Nick s povzdechem zvedl ruku a podival se na hodinky který ukazovali jednu v noci.
"nevim, někde sem je ztratil…" zamumlal a opřel se o stul.
"dej mi ho…Nickuuu jak to šlape?? Nemáš nějaký problémy? Že bych klidně zaskočil…" sebral mu telefon AJ.
"ne, nepotřebuju záskok, potřebuju jenom….čas…" zavrčel a telefon do ruky si vzal Howie.
"ty Nicku?…hezky se bav…" usmál se jak mu neměl co vyčítat a dal telefon Kevovi.
"tos nemohl napsat kde si? Už sme se báli že tě ta myš převezla a sežrala tě!" ozval se taťkovsky a Nick zabručel.
"kluci je mi šestadvacet…myslite že se ve velkoměstě ztratim??" vyhrkl zklamaně a protočil oči.
/hudební doprovod:D Nick Carter -Do I Have Cry For You Instrumental verze/
¨"ve městě ne…..ale v nečem jiném…" odvětil starostlivým tónem a Nick chvii poslouchal než promluvil.
"v tomhle jsem se ztratil už dávno…." Povzdechl si jak pozoroval Julii, která připravovala těstoviny v míse a položil to.
"já se moc omlouvám…." Začal hned ze sebe sypat když ji zkusil jemně vzít za ramena a Julie se akorát otočila a dala mu do rukou pekáč zabalený v igelitový tašce.
"asi bys měl jít…kluci mají o tebe strach…..doufám že jim to bude chutnat..jsou výborný.."dostala ze sebe přes kamenou tvář a Nick na ní zíral jestli má vážně odejít.
"mm…asi jo…..ten…ples…." trochu zakoktal jak ho tim všim překvapila.
"jestli se ti na něj nebude chtít tak to pochopím…" přikývla jak si myslela že nepude.
" v pátek v sedm?" pozvedl tázavě obočí a Julie se drobně usmála a koukla do pekáče co držel v rukou.
"jo…v pátek sedm…"
"dobře…budu tam…..dobrou noc…."zamumlal a semkl rty a chvili na ní ješte koukal a pak ji polibil na dobrou noc na tvář a pomalu se ji pustil. Julie při doteku jeho rtů její kůže přivřela oči a přikývla že určitě bude mít dobrou noc a pomalu ho doprovodila beze slova ke dveřim.
Nick se na ni ješte v nich otočil ale nakonec se jenom pousmál a šel a Julie ty dveře rychle zavřela a sedla si na zem před rybičky.
Nick pomalu došel do auta a svalil se na sedačku a na chvili zavřel oči.     V hlavě si přemítal všechny hezký chvile který s Julii do téhle doby zažil a trochu se pousmál, ale byl to smutný úsměv. Rozhodl se že ji to řekne stůj co stůj a rychle vylezl z auta, ale když při pohledu do jejího okna zjistil, že akorát zhasla, sklesle pootevřel pusu a trochu praštil pěstí do auta a radši jel domu.

Doma ho už kluci čekali u dveří s válečkama, plácajících do dlaní.
"co na mě tak zase vejráte?…tak sem byl venku trochu dýl..kliče mam tak nevim proč z toho děláte takovou vědu!" vyjel na ně hned vztekle když první pohled jen co otevřel dveře bylo na ně.Klukům padla brada a zírali co se s nim stalo, že je tak zlej.
"jen sme měli o ..tebe strach…." Vyhrkl ze sebe Brian trochu přepadle že v tom vážně nebylo myšlenýho nic špatnýho.
"fajn….tady máte těstoviny…k večeři svačince nebo snídani, to už je mi jedno jak si s nima naložíte.." vrazil to Howiemu do ruky kterej nadšeně zamrkal obočím.
"já si jdu lehnout…." Zamručel nakonec naštvaně, jak se s nima ani nechtěl pořádně bavit a prásknul dveřma od pokoje a padl na postel a zavrtal si polštář pod bradu a koukal do zdi.
"něco sme provedli?" vypískl AJ po chvili neveícně, že Nicka vůbec nepoznal.
"Asi sme volali nevhod…" pokrčil rameny Kev a koukl na všechny.
"asi mu zrovna opadl…" uchechtl se AJ a dostal pohlavek od Briana.
" nebo se snažil spíš vyžvejknout…vždyt víš jak mu to dlouho vždycky trvá…" koukl Brian na Keva, který pokrčil rameny že to tak asi mohlo být a pomalu se rozešli do pokojů, jen Howie do kuchyně.


"A JE TO ZA NÁÁMAAAA…TY JO…DOKÁŽEŠ TO POCHOPIT!! MÁME VEJŠKU!! UÁÁ TO JE NAPROSTO NĚCO UŽASNÝHOO!!" jásala Anne jak ji její africký původ dovoloval když většina složila uspěšně záverečné zkoušky a utíkali ze školy.
"jo já vím…posledních pár dní tady…" snažila se Julie pousmát.
"jak jako poslední? Pudem spolu ješte na jednu ne??" zasmála se radostně a objala ji kolem ramen.
"nevěděla sem jak ti to mám říct…po plese se vracim domů, do Anglie…" povzdechla si a sedla si s ní na nejbližší lavičku a Anne za ní klesla.
"cože děláš?" vyhrkla nechápavě, jak to nechtěla pochopit.
"vracim se tam odkud pocházim…Anne není to nic osobního! Vždycky sem to tak chtěla…vystudovat užasnou školu a vratit se domů..mam tam zajištěnou práci…o kterou sem moc stála…" snažila se ji vysvětlit a Anne zklamaně koukala do země.
"takže….tobě se tady nelibí?……byla si pro mě jako sestra…..to ani…ten Nick tě tu nedokáže udržet?" koukla na ni s trochu vyčítavým pohledem.
"Anneee…vždyt si pro mě jako sestra…si moje sestřička..moje bláznivá sestřička…ale …pojeď se mnou!! "vyhrkla hned nadšeně že by vlastně mohla ject s ní.
"a co Nick?" trvala si na svým a Julie si povzdechla.
"co Nick..Nick nic…nehodíme se k sobě…vypadalo to moc krásně že bychom mohli třeba bejt..spolu…ale on je někde jinde než já…on je hvězda a já co..bakalář přírodních věd…nevyrovnám se mu ani za mák…a kdyby o mě stál tak mi to řekne…nebo by to možná už i řekl jenže ty jeho kumpáni, ho hlídaj na každým rohu…nenechaj mu ani chvili…sou horší jak moje máma…" zamumlala a s povzdechem se rejpala nohou v zemi.
"áha…takže proto si byla tak přepadlá poslední dny…" pochopila Anne a pohladila ji po zadech.
"každopádně..já s tebou nemužu…taky se vracim domu…" trochu se pousmála a Julie na ni s otevřenou pusou koukala.
"ty seš teda!!!!! A já měla kvuli tobě výčitkyy" začla se smát a plácla ji přes rameno natož se Anne rozesmála taky.
"tak jdem…dáme si bazén a pak pomalu balit a ….připravovat se na párty rokuuu…" začla ji Julie tahat za ruce na nohy a Anne se pobaveně zvedla a užasle na ní koukala že ona se snad i teší.

"Hele koukej se vzpamatovat nebo to mužete zabalit!!" ozval se vztekle manažer BSB když Nick zase tupě seděl u okna a koukal z něj.
"jen ho nech…psychicky se připravuje na zítřejší ples….nejspíš má posledí možnost okouzlit svoji vysněnou…"pousmal se Brian.
"to víte že vy tam máte zítra vystupovat …že jo??" koukal na ně hned podezřele že si to snad pamatujou.
"faaaaaaaaaakt??!!" ozval se nadšeně AJ že bude mít docela velkej výběr.
"maj tam švédský stoly.." dodal tak s potulným usměvem.
"faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt??!!" zpozorněl hned Howie a kluci se až na Nicka začli smát.
"No ..tak se dohodněte co tam chcete hrát a rano mi to řekněte…zatím čus" mavnul jim a kluci mu s "bus autobus" zamávali a hned se začli dohadovat co by tam asi měli zazpívat až se u toho začli mlátit chlebíčkama a všim možným co měli při ruce jak se nemohli dohodnout.
"helpless" zamumlal Nick po dlouhý chvili a kluci na něj ztuhle koukli jestli on fakt promluvil.
"hepless?" zeptal se Kev jestli to slyšel dobře.
"jo…."zamumlal a vzal pár papírů na kterých to měl napsaný, rozdal jim to a odloudal se do pokoje.
"ten je na tom ale hrozně špatně co? Že nevim co to mlel.." koukal za ním Alík a Brian pak se svým papírem zamával aby se na to podíval a Alík pak chápavě vyjekl když pochopil co na tom papíře je.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nausy Nausy | Web | 25. dubna 2010 v 21:43 | Reagovat

další....požadujeme okamžitě další :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©Příběhy jsou tvořené mojí osobou, prosím kopírovat pouze se zdrojem