When Dreams Come True .. 15 kapitola

17. dubna 2010 v 21:46 | © Brige |  Fanfiction
..:: 15.Máš ráda zvířata?! ::..


"no….ples? …já..no…" začal trochu koktat a kluci se  smíchem váleli jak si představovali že on bude plesat.
"tak to řekni rovnou že nechceš…" zamumlala a kreslila si zklamaně do knížky.
"ale já chci…jen… při svým vlastním plesu sem pošlapal mámě nohy, tejden nemohla chodit…" povzdechl si a Julie byla chvili zticha než se hlasitě rozesmála a Nick se taky usmál, když slyšel její smích.
"tak z toho vážně strach nemám, to bys měl mít strach spíš ty…" pousmála se docela vesele a Nick trochu naměkko polkl jak se mu před očima ihned naskytli obrázky možných katastrof počínaje rozlitým punčem, přišlápnutýma šatama až šatama strhnutéma konče.
"jo jasně on strašně rád přijde…nemusíš se bát …my ho vyfešákujeme…" hned mu Alex sebral telefon a domluvil mu to a Julie to hned vesele zaklapla.
"Jooo jde se mnouuuu!!" zajásala a Anne si trhla štasně rukou.
"joo….ta kravka z 1 Ae bude zírat…" hned ji nadšeně objala a Julie to vydýchavala.


"no ty ses asi uplně zbláznil ne???!!" vyjekl Nick po chvili co přestal zírat do zdi a nedržel v ruce telefon.
"chlapče chlapče, musíš si trochu doplnit vzdělání, oprášit smoking, umejt se, oholit a áááááááááááááááááááááá" plácal ho Alex po rameni a pak s pišteným začal utíkat protože se Nick zvedl a s vražedným pohledem se po něm začal vrhat.
"Ale no tak Nicku…nic horšího než tvoje maturita už bejt nemuže.." usmal se za ním pobaveně Brian a pak se zase opřel o gauč a psal smsku.
"Myyysliiiiiiš?? A už si ho slyšel zpíívat???"  ozval se Howie překvapeným tonem a válel se po opěradle gauče a Brian na něj se smíchem švihnul očima a poslouchal jak lítaj věci.
"to neumíte uklízet po sobě???!!" vylítnul po chvili ze svého pokoje Kevin a držel v ruce špinavou utěrku.
"My to Keve uklidime..máme svůj systém víš? ..vždycky uklidime to nadobí ze včerejška aby zítra tam bylo zase včerejší…" začal ho hned Alex přesvědčovat a Nick za ním náležitě přikyvoval. Kevin na ně skepticky koukal.
"není ten systém trochu smradlavý?" zeptal se po chvili a Alex pootevřel pusu a s pohledem před sebe ho poplacal po rameni
"netvrdim  že ten systém voní…" uchechtl se Nick a radši s veselým prskáním pod nos zmizel k sobě do pokoje aby náhodou nemusel uklidit.

Kevin když se další den probral a zjistil jaký je v bytě nehorázný bordel zkoušel to poklidit až v duchu trochu přemýšlel jestli nebude lepší když celý byt naháže do jedné z venkovních popelnic a bude to. Zaujal ho ale pořad v televizi, kde mluvili o potkanech v domě. Na svoje poměry se škodolibě pousmál jak ho něco napadlo a odešel.
Vrátil se po pár hodinách a k jeho štestí všichni ješte měli nejspíš půlnoc.Krom Howa kterej hekal z pokoje a Kev si pomyslel že asi zkouší si hrát s činkama.
"Tak krasotinko…do práce…" šeptl s usměvem a otevřel krabičku, kterou si přinesl ze zvěrimexu a z níž vyběhlo mládě potkana a hned si to štrádovala do obejváku. Kev se hrdě narovnal, rychle rozcupoval krabičku a dal ji na dno koše a šel se oblíknout a jel za svojí přítelkyní.

Tolik lidí…a jejich každodenní problémy….kam asi tenhle spěchá…že by za přítelkyní?manželkou? milenkou?…nebo pro děti do školky? Tahle pani se zase pro změnu tváří smutně..o někoho přišla?…vypni ti mozkový závity nebo se z toho asi jednou zblázníš.

"Jul??….Julii….JULIE!!" louskala Anna prstama dokud si nevyžádala Julliinu pozornost.
"Co? Promin…mě tohle nějak nebere…" omluvně se na ní usmála a schoulila si k sobě víc učebnici a koukla se zase z okna na večerní život.
"Ale no tak…zlatičko…" pozvdechla si Anne, vzala ji za ruku a sedla si na parapet obchodu naproti ní.
"omlouvám se,vážně..jinak..tyhle šaty ti slušej, určitě si je vem…"vyhrkla rychle a Anne koukla na zem a usmála se "Musela bych vykrást banku abych si je mohla dovolit…" pousmála se a Julie hned zpozorněla.
"Víš co? Zaplatim ti je…musíš je mít…vypadáš v tom hrozně krásně a Sam určitě z tebe nespustí oči…" snažila se ji Julie hned přesvědčit a vstala jestli by ji tam nenašla ješte nějaky hezčí a víc sexy.
"neee…já už si jiny nechci zkoušet…" zasmála se na protest a chytla ji za ruce.
"Teď z tebe musíme udělat princeznu….ať jen všichni do jednoho čuměj…" oznámila ji sroze, nepřipoujštějíc žádný výmluvy a Julie s ohrnutým nosem teda začla šahat do nějakych šatů a umučeně s hromadou šatech na zadech táhla do kabinky a Anne se štastným usměvem za ní.
"na tenhle ples nezapomeneš…" slibovala

"co se tu stalo???!!!" vyhrkl Kevin když se vrátil domu a zhrozeně koukal po celým bytě. Byl dokonale uklizený. A How stál jako čáp na stole s bledou tváří.
"Copak..hraješ si na totem?" poznamenal nechápavě když kolem něj prošel.
"viděl tu krysu…stojí tam už dobrý ….jo teď to sou tři hodiny..kolik že je rekord?" zeptal se Brian se smíchem a hodil lopatku se smetáčkem do kuchyně a hupsnul sebou na gauč.
"vy ste uklidili???" zíral na ně Kev a dosedl na křeslo.
"MYŠI JSOU TU PROTOŽE TU BORDEL!! UKLIDILI SME! UŽ NEBUDE MYŠ! NE UŽ NE!!" vypískl konečně Howie jak se odvážil dát i druhou nohu na stůl a zkrouceně koukal na Keva a ten jenom pobaveně pokrčil rameny.
"no a kde tu myš máte?" zasmál se, že si ji mužou ochočit.
"áám…Nick….ji poslal na výlet do Baham…" oznámil Brian s opatrným pozvdechem a Kevin težce polknul.

"Tak pojď…pořídíme nějakýho mazla…" zatáhla Anne Julii do zvěrimexu jak se o tom celou cestu z krámu bavili.
"myslíš že nás bytná nezabije??" zasmála se pobaveně a hned tam vlezla a nahodila hrozně soucitnej pohled když tam viděla všechny ty zvířátka.
"Tak si pořídíme jenom …myš?" pozvedla Anne zvědavě obočí a zatáhla ji hned k akvárku plných barevných ryb.
"nee ryby nee…nemam rada ryby" zasmála se a trochu ji polochtala na boku a hned ji odtáhla k myším.
"Potkana nebo krysu?" zeptala se Anne zvědavě když se opřela o klec a koukala dolů na ně.
"mmmm potkyše…toho si mužeš vychovat…jedna holka u nás v Anglii měla potkaní farmu…" uchechtla se a hned taky koukala jak stála naproti Anne a zamyšleně koukala.
"holku nebo kluka…" zeptala se Julie po chvili .
"holkuu…nechci mít koule za ucheem…" ohrnula Anne zhrozeně nos a hned se zasmála a zkoukla tak nově přichozího. Nicka. Nick si to zamířil rovnou k pultu s krabičkou.
"Dobrý den…am…vteřinku…." Usmal se na prodavačku když ty dvě zmerčil protože na něj Anne pořád koukala.
"hele…víš co??…já ….já zatím pudu vybrat krmivo…." Vysypala ze sebe když viděla že se Nick usmál jak Julii zezadu poznal a pomalu k nim šel.
"co? No tak jo…." Mavla Julie rukou a zvědavě jednu myš pohladila.
Nick za ni chvili tak stal jak se rozhodoval jak ji vubec má oslovit a trochu se u toho kroutil a otíral si nos až pšiknul jak někde cítil zvířecí kočku a Julie se pootočila hlavou se "zdravíčko"
"děkuju….a ahoj…" pousmál se a vysmrkal se když se Julie i zvědavě otočila jak se ji zdal ten hlas povědomý.
"ty mě sleduješ?" zeptala se s usměvem a Nick hned kroutil hlavou.
"ne ne nee…vubec..já sem tu byl….koupit si myš!!..jo myš…máš rada zvířata?…teda asi jo když si ve zvěrimexu…" podíval se na krabičku než vyzkoumal že by na ní tka mohl zapusobit a pak začal placat blbosti což Julii rozesmálo.
"jo ..mám rada zvířata….se spolubydlící sme se rozhodli jedno pořidit…koukam že ty taky…" usmala se nejistě jak nevěděla o čem se bavit i když by hrozně chtěla si s ním povídat.
"jo  jo…kluci mi to povolili…mm…mužu nějak pomoct? …s výběrem…hele třeba rybičky..to sou takový hodný holky, nic nepotřebujou …"hned rychle navrhnul a ukázal na velký akvárka a Julie po nich vrhla pohledem.
"no….já…..dobře…budu ráda když mi s nima pomužeš…nám…." Pousmala se a hned se opravila a Nick ji s usměvem vzal kolem ramen a hned ji cestou o těch všemožných rybičkách vyprávěl a Julie ho s usměvem poslouchala ale v duchu vymýšlela kličku pryč.
"ty jo…ty znáš i jejich rodokmen ne?" usmala se mile že to měla být lichotka a Nick tak trochu znervozněl.
"je to špatně?" pozvedl obočí a koukl trochu do strany.
"Neee tak sem to nemyslelaa…tim sem chtěla říct že je to moc hezký …že máš zájem o zvířata.." hned ho chytla za zápěstí aby jí věřil že to nemyslela zle.
"myslíš že můžou být paví očka a ty oranžový potvory pohromadě?" zeptala se zvědavě jak se snažila znít odborně.
"Kaprozúbka pestrá" opravil ji s usměvem a Julie ohrnula trochu spodní ret že se ji to asi nepovedlo.
"jo..myslim že mužou být pospolu.." zamumlal po chvili jak si zkoušel vzpomenout co četl v novinách.
"výborně…" usmála se a řekla si prodavačce o dvě a dvě a šla je zaplatit a usmala se na Nicka přes rameno. Ten tam pořád stál u akvárka a s usměvem na ní koukal až se mu začla myška vrtět v krabičce tak se na ni trochu nejistě podival jak se ji trochu i bal.
"dohaje..co ted s tebou..když ji přinesu domu tak mě kluci zabijou…dobře…chci na hrob - fast and furious - "zamumal si pro sebe a šel vybrat přenosku.
Anne na ně tak pobaveně celou dobu potajnu koukala než se zakoukala do pěknyho kusu na ulici tak ho šla oslovit.

"uf…ale budeš mi muset s nima poradit…" přidržela Nickovi dveře a Nick vesele vylezl ven.
"tobě? No jistě… za rohem mám auto…" mrknul a snažil se ji tělem naznačit za kterým rohem když držel akvárko.
"dobře…." Kývla hlavou a vyšla k tomu autu a pozorovala pytlík ve kterém se ji proháněli nový rybičky.
"am…promiň…mysliš že bys ….mi mohla šáhnout do kapsy?..pro kličky od auta samožrejmě!!" vyhrkl aby si hned něco pohoršeně nemyslela a nastavil trochu zadek.
"jo jasně…" pípla trochu zaskočeně a když ten zadek nastavil , tak ho drobně přitom shlídla a když vytáhla kličky od auta tak si pro sebe zkonstatovalal že ho má moc pěknej a otevřela mu zadní dveře.
"diky…" zamumal a pevně dozadu upevnil akvárko a dal do něj krabičku s myší a otevřel Julii dveře spolujezdce.
"Cestu už znáš viď? " zeptala se s usměvem když nasedla na svoje místo a zapla si bezpečnostní pás.
"na jízdu poslepu bych si ješte netroufl" odvětil ji na otázku se stejným usměvem a jakmile se na svém místě trochu usadil  a zapnul pás, vyrazil.
….
"Tak..a teď je tam hezky po jedný pomalu nalej…" chytl ji opatrně za ruce aby je tam nevyklopila rychle jak spolu připravili a vyzdobili pro rybičky akvárka a pomocí hrnečků ho napustili vodou.
"dobře…takže …čtyři……tři…..jedna….hotovo…" pomalu to komentovala a bedlivě pozorovala aby rybičky sebou moc nepleskli, i když ji to na jednu stranu bylo jedno, protože už oba byli zmáčený od hlavy až k patě jak na sebe při plnění akvárka kamínky trochu cákali.
"skvěle" pochválil ji a hned se oba shodně ohnuli aby pozorovali jak se mají v novém domově.
"netvářej se nějak nadšeně…" zamručela Julie smutně a Nick se usmál.
"neboj…jen co jim takhle nasypeš…trochu žrádla….budou tě milovat…" pousmál se jak se opíral bradou o ruku položenou na stolku a nadrobil jim prstem do akvárka pár kousků sušených červů.
"vypadá to že spíš milujou tebe…" poznamenala s usměvem jak se rybičky hned vyhnali zase nahoru a otevírali svoje pusy a snažili se té další sebrat co největší sousto a podívala se na něj.Nick na ní a pousmal se.
"To není pravda…"zaprostestoval s usměvem a hodil po ní zbytek lístečků kytky co už tam nemohli pro nedostatek místa namačkat.
"heeleee..to beru jako uutok…" začla se smát a hned mu ji vrátila do vlasů.
"tak ty takhle joo? To ti nestačí že sem smáčenej od hlavy až k patě a teď ti tu musím ješte hrát vodníka jo? Že se teda fakt nestydííš…" se smíchem se na ní vrhnul a začal ji lochtat.
"neee Nicku proboha prosíím…uííí to lochtáááááá nechte měě..pane vodnííík….aaaa…" se smíchem se mu snažila mezi věcmi odkroutit pryč.
"no ty si prostě užasná…" uchechtl se jak mu ani moc nedošlo co z něho vypadlo a přestal ji na chvili lochtat a Julie na něj tak s usměvem koukla a sedla si do polosedu.
"já……nechceš tady zustat přes noc? ….že bychom si dali trochu vína…a ty by sis pak vzal nějaky velky tričko…aby si tu nebyl v mokrým…a oslavili nový zvířátka?" zamumlala sice uvědoměle ale zároveň přece jenom drobně nejistě a koukala na něj.
"tak tvoje triko? To vypadá …. Že si mě chceš snad i pustit…teda placam kraviny..do kuchyně, pustíš mě do kuchyně? Udělam nám k tomu těstoviny který si ješte v životě nejedla!" vyhrkl rychle jak se přistihl že má v hlavě jiný myšlenky než na cestu domů.
"hlásim se jako pomocná ruka…"ozvala se smíchem a natáhla k němu ruce. Nick si ji tak chvili skepticky prohlížel ale pak se rozesmál že ji jako pomocníka bere a pomohl ji na nohy….

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SweetyMole SweetyMole | Web | 17. dubna 2010 v 23:11 | Reagovat

mazeec:Dkdy bude další díl?:D

2 alla alla | 18. dubna 2010 v 17:14 | Reagovat

Super, hlavně to vytahování klíčů z kapsy :-) Můžu se zeptat, koliklet v tom přříběhu Nickovi je? Asi mi to uniklo...

3 B rige B rige | Web | 18. dubna 2010 v 17:27 | Reagovat

[2]: mě to uniká taky furt:D:D asi tak něco kolem...27?:D možná miň_D

4 alla alla | 20. dubna 2010 v 21:46 | Reagovat

Mě přijde že je to psané - moc krássně :-) - když byli hoši o dost mladší a pokud jsem to pochopila, tak bydlí v tom příběhu spolu.Slečna autorka má fakt talent!!!!Hltám každej díl a těším se nedočkavě na další, až se to mezi J a N trochu víc rozvine..teď už se snad dočkáme, že :-P

5 Brige Brige | 21. dubna 2010 v 14:14 | Reagovat

[4]:jojo, kluci bydlí pospolu v jednom velkym bytě, aby si byli tak nějak furt na blízku, když je pořeba a Julie bydlí s Anne na koleji, studuje:D noo...nechte se překvapit:D

6 Martin Martin | E-mail | Web | 8. října 2011 v 12:44 | Reagovat

Já chci taky takovej bloooog:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©Příběhy jsou tvořené mojí osobou, prosím kopírovat pouze se zdrojem