7. kapitola ...when dreams come true...

10. listopadu 2009 v 14:41 | © Brige |  Fanfiction
..:: 7. Jako kočky a psi ::..

"Sakra Littrelle dělej!!"
mlátil Alex zoufale do dveří od koupelny.
"Mimo provoz" ozvalo se naprosto klidně z koupelny a Alex se svíjel skoro až na zem. Jeho zoufalé křeče v obličeji prozrazovaly že už to dlouho nevydrží a přes půlku města se mu k přítelkyni ject nechtělo.Tajně se teda vplížil k Howiemu do pokoje a když ho viděl spát, zaradoval se že jeho soukromá koupelna bude volná,tak se rychle rozběhl a narazil obličejem do dveří které se záhadně neotevřeli.
"Sakra doprd.. jakto??!!"
zaúpěl jako zraněné zvíře a svezl se zády po dveřích na zem.
"Je mi líto…musíš k sousedům…" ozvalo se odtamtud kevovým hlasem.
"Cooo ?? Nikdy!!!" oznámil rezolutně "to už si radši vezmu pemprsky" zamumlal.
"Jak je libo…"
řekl Kevin naprosto klidně a po chvili se pootevřeli dveře a vystrčila se ruka s pemprskou.Alex na to chvíli koukal a nakonec ohrnul nos a potupně s rukama na zadku přeběhl chodbu , vylezl z bytu a zaťukal u sousedů.

"Áááleeeeex " ozvalo se písklavým hlasem za dveřma a Alex protočil oči a následně se otevřeli dveře a v nich stála nesmírně ne zrovna hubaná dívčina s obličejem prasete.
"Ahoj pra…Sheli…" pozvechl si zmučeně když viděl ty její zářicí oči.
"Áhoj Alexejíčku…copak tě trápí berušinko??" ptala se hned aktivně a švitořila taak sladce že Alex se musel se zavřenýma očima nadechnout.
"Mužu si u vás dojít na wc? Kluci ucpali všechny záchody…"
nutil to ze sebe a jen co se ten balvan odvalil ze dveří hned zapadl na záchod a hlasitě si povzdechl jak se mu ulevilo.
"Tak tohle ti Cartere jen tak neprojde…"
mručel si pro sebe vražedně a když slyšel ty sladké řečičky že pro něj dělaj nějaký mňamky div do tý mísy nestrčil i hlavu.

"Bejt váma…nechal bych to plavat…..už snídal…" uchechtl se Brian když viděl Alexovi a Howovi pokusy nacpat projímadlo do kafe a do zákusku. Kluci se na něj strnule ohlidli jak to.
"A navíc…opakovanej vtip během dne není vtipem "
poznamenal a kluci si pozvedchli.
"Ale pomsta by to byla dobrá ne??"
zaculil se Howie aby dostali alespoň pochvalu.
"Myslím že se vytrestal sám…" přiklusal tam Kev a Brian když viděl jak Kev do sebe jednou otevřenou pusou nacpal celej rohlík popadl se za břicho.
"Mmm copak? Slečinka ho už nechce vidět??" ušklibl se Alex celkem škodolibě a popíjel kafe o stůl opřenej.
"Což o to..slečinka ji vidět chce…ale nevzal si na ní číslo…" pronesl to Kev jako kdyby to byl nejvetší vtip. Alex tak nechápavě koukal na Briana proč na něj tak kouká a pak mu došlo že to kafe bylo zrovna to s tím projímadlem, hodil hrnek do dřezu a letěl na záchod.
"Jo jo..jen si z toho dělejte srandu…" zamručel Nick podrážděně když si přišel pro něco k jídlu a nakoukl do ledničky. Howie hned popadl podšálek s hrničkem kafe a ten zákusek a hbitě mu to nabízel a všelijak vychvaloval že to právě upekl a že se kluci po tom mohli umlátit a že mu zbyl jenom jeden kousek.
"Žhaváá noc?" poznamenal Alex vysmátě když se vratil a ukázal na Briana že je v pohodě a zase si prohlížel Nicka kterej vypadal jako kdyby spal v kravíně.
"Hmm…" zamumlal Nick a Bri se pousmál, přišel k Nickovi a mateřsky mu sundal tu starou ponožku z ramene. Nick s pozvedlým obočím se ohlídnul přes rameno, vzal si z lednice jogurt a sednul si ke stolu. Kluci se chvilema pochechtávali i když byli na něj trochu naštvaný za to projímadlo v ranní kávě a Nick na ně malýma očima koukal a nakonec se napakoval sladkostma a s mručením se ploužil do kuchyně.
"Ten je v tom až to není hezký…." Zamumlal Brian s usměvem a Howie aktivně našpicoval uši.
"no jen počkej až bude tak v šestým..to už vůbec nebude hezký…" vyhrkl ze sebe rychle a kluci se na něj podívali jestli to myslí vážně až se rozesmáli.

"Juliiiii…no Julísku vstávat…"
ždouchala Anne do Julie celkem dlouho než se Julie s usměvem probrala a se zívaním se protáhla.
"já se tak krásně vyspala….to bys neveřila co se mi zdálo….sem měla rande…ale s naprosto užasným ňoumou…." Zamumlala s nepřestávajícím usměvem a pomalu si sedla.
"ten co tě polil vínem nebo ješte někym jinym?" koukla na ní Anne celkem pobaveně.
"já mluvim ze spaní?" zarazila se Julie a překvapeně na ní koukla. Anne se pousmála a kývla ke židli kde se sušilo to politý tričko.
"Mě se to nezdáálo???" vyjekla hned nadšeně a vytáhla si mobil a začla datlovat.
"Mmmm a řekneš mi ješte něco o tom "svým" ňoumovi??" zeptala se Anne natešeně.
"není můj…myslim že ani muj nebude…sem zbaběle utekla…" povzdechla si, hodila mobil na stolek a plácla sebou na břicho zase na postel.
"ale ty jeho oči… a úsměv…kdybys ho viděla…hrozně roztomilej…." Zasnila se a koukala do stropu a Anne ji pobaveně poplacala po zádech.
"tak mu napiš ne? " zasmála se a Julie trochu posmutněla.
"já si neřekla o číslo…" pípla potichu a Anne vytřeštěně vyskočila jaktože to neudělala a sedla si k ní zase jakmile Julii zapípala smska.

"Víte co je vtipný? …. Že ta Julie ani nemá páru že Nick patří k nám…" začal se Brian smát a kluci se k němu hned seběhli když si všimli že má v ruce mobil.
"moc moc moc děkuju za lístek..škoda že ste nepřišli..ale …možná…díky bohu že ste nepřišli….to moc nechapu.." zamumlal Howie a Brian ho strčil do čela.
"ááááha…Nick..." Probral se pobaveně a zamnul si ruce " no a co kdybychom ji pozvali sem třeba na nějaky promítaní filmu…" řekl rychle pohotově a kluci se na něj podívali a podívali se shodně na sebe.
"jo já vim mlč howie že jo?" protočil Howie oči a kluci začli vrtět hlavama že to je nahodou dobrej nápad a Brian to hned napsal Julii.

"Nickyyy?? " Nakoukl Brian opatrně Nickovi do pokoje a dlouho musel ho hledat jak splýval s bordelem.
"No? " zamručelo cosi odkuďsi a Brian musel přihmhouřit že to v hoře obalů a her je vlastně Nick.
"noo….rozhodli sme si udělat kino večer…taky se zučastníš? ..teda asi budeš muset..chtěli sme to udělat u tebe…" zašvitořil a Nick praštil s Nintendem a koukl na Briana.
"sorry kámo ale já nějak nemam naladu…se asi pudu projít…a udělejte si to v kanclu…tam je taky dost místa…" vyhrabal si odněkud mikinu , protáhl se kolem něho a ne zrovna přívětivě se tvářil když slyšel zvonek tak otevřel a strnul.
"Julie??" vyjekl nadšeně a pak si rychle odkašlal aby to neznělo tak dychtivě.
"Nicku" ozvala se nadšeně když ho viděla a opřela se o futro aby nebylo vidět jak se ji rozklepali kolena.
"jak jak…co…co tu vlastně děláš?" ptal se hned nadšeně a kluci se shlukli do rohu aby na tu scenu dobře viděli a chroupali u toho pobaveně popkorn.
"no….dostala sem pozvání na nějaký promítání…" usmála se Julie mile a zašermovala s mobilem že si nevymýšlí.
" to je skvělýýý…tak pojď dál…" hned ji uvolnil cestu a Julie se kolem něho s usměvem protáhla a sundala si bundu.
"nechtěl si jít nááhodou se projít?" rejpnul si Brian a Nick se na něj podival at je zticha.
"mm jestli ti kazim plány tak tu nemusíš zustavat.." pousmala se Julie s trochu težkým srdcem že určitě spěchal za přítelkyní.
"co? Nee kdepak..ja nikam vůůbec nechtěl…" hned ji s bundou pomohl a vedl ji do obejváku a kluci se na sebe podívali, hned se jak nickovo "vůůbec" zašklebili a šli za nima aby něco neprovedli.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nausy Nausy | Web | 10. listopadu 2009 v 15:22 | Reagovat

hele a nenapsala on náhodou to číslo na ten seznam s jídlem? že by ho pak logicky měl Kevin :D

2 Nausy Nausy | Web | 10. listopadu 2009 v 15:22 | Reagovat

*ona

3 Nausy Nausy | Web | 10. listopadu 2009 v 15:52 | Reagovat

Ha! a koukj psát :D já právě dodělala tu somou kapitolu,jestli sis nevšimla :D

4 Nausy Nausy | Web | 10. listopadu 2009 v 15:52 | Reagovat

*osmou

5 _WeRonie- _WeRonie- | 7. května 2010 v 21:15 | Reagovat

Tohl ebyla nejbestovnější kapitola :D zatím

6 Sergei Sergei | E-mail | Web | 8. října 2011 v 5:56 | Reagovat

Souhlasím, fajn článek a říkám si: Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©Příběhy jsou tvořené mojí osobou, prosím kopírovat pouze se zdrojem