When Dreams Come True...3.kapitola

31. října 2009 v 8:58 | © Brige |  Fanfiction

.::3. Kapitola - Úprk ::..

Nickovo slastné mručení se během noci převinulo do kocovinového mručení a chrápaní. Jeho dlaň nezadržitelně zkoumavě putovala po těle jenž spalo vedle něho. Její varovné zamručení donutilo jeho dlaň vztáhnout zpět. Přesto se obě těla od sebe neodtiskli. Každý z nich se cítil, přes tělesné i duševní nezahojené rány, i příjemně.Julie se mu jemně tiskla tváří k rameni a i přes alkoholové výpary z jeho úst vnímala tu jemnou pánskou vůni. Ani jeden z nich to nedokázal však nedokázal ten divný pocit popsat.


Nick ji později pohladil po vlasech a Julii později zareagoval pud vlastní sebezáchovy a za nelidského chrápání se raději potichu sunula se zavřenýma očima z postele,bála se uvidět cokoliv. Tvrdě dopadla na zem a s přivřenýma očima se ohmatala a když zjisila že má vše na sobě trochu vydešeně se plazila ke dveřím ve kterých viděla záchranu. S úlevou že nebylo zamčeno rychle se za ně dostala a opřela se o ně. Teprve ji došlo že sem tam ani necítila špatně až nad tim zavrtěla hlavou a rozhlídla se po delší chodbě vedoucí do dřeva komponované kuchyně. Nejistě se tam vydala a uvědomovala si že to co se jí včera zdálo byl asi jenom sen. Cestu ji lemovalo několik pokojů a Julie potichu nakoukla do kuchyně. Ulevilo se ji když tam nikdo nebyl ale zároveň ji děsilo jak všechno čistě vypadá. Nakonec si pomyslela že je asi u slušných lidí nad čímž se pousmála a na lednici si všimla papírku tak pod seznam Howova nákupu pro Keva "uherák, sálám….šunku, čajíček, a vem mi deli" ješte napsala že se velice omlouvá jestli způsobila nějaké nepříjemnosti a že zaplatí veškeré náklady, připsala svoje telefonní číslo aby se ji kdyžtak ozvali, popadla svoji vyčištěnou bundu a potichu utekla ven do zimy. Trvalo ji dlouho než se zorientovala a zeptala lidí na cestu ke kolejím.

"Panejo..já měl v noci sen…" začal Nick s mručením když se doploužil do kuchyně.
"My taky Nicku, myy taky…" přitakal Brian a Nick se nad tim zarazil jak se Brianovi podařilo dostat do jeho snu.
" a teď nám vysvětli….cos tý chudince udělal …" začal taťkovsky Kevin se založenýma rukama na prsou a Nick na ně trochu vyjeveně zíral a snažil se vzpomínat.
"sežral ji…" uchechtl se How a šel pokračovat ve psaní seznamu na nákup.
"kluci? …vy ste pili? " zeptal se Nick celkem zaraženě ale tím stylem aby je přesvědčil že jim to odpouští , jen aby mu to vysvětlili.
"Jak se má tvuj monokl? " zeptal se Alex celkem pošklebečně.
"Oo má se dobře, večer ho beru do klubu a pak chcem zajít na jídlo…" zamručel okamžitě než se zaraženě šel podívat do zrcadla.
"To víš Nicku…včera sme se porvali s bezdomovcema a tys náám ooohromně pomohl…"houkl za nim Brian a spokojeně se pustil do máslovýho croissantu a Kevin Brianovi automaticky zacpal uši když se po domě začal ozývat Nickův jekot.
"Hele 72 3 69 1 99 9 ? co je to za jídlo?" zeptal se po chvili Howie zaraženě když si odříkával svůj seznam.
"To je číslo …"koukl na něj Kev
"chmm…a jak chutná?" odvětil hned mlsně a se svrašteným čelem po chvili na ten lísteček se zase podíval jak mu to došlo.
"Ty si případ pro Akta X…." Pozvedchl si Alex a snažil se potlačit smích když Nick přišel najednou celej svešenej a napil se kafe.
"ale čopak milááčkuu…" pohladil ho Brian s usměvem po rameni.
"Já ani nevim….v noci se mi zdál tak hezkej sen…víš takový to že si našel spřízněnou duši z který cítíš že stojí při tobě…ne jako Paris…" zamumlal a podepřel si hlavu bradou a opřel loktem o stůl.
Brian se významně podival na Keva a všichni čtyři si hned zvědavě přitáhli židli a napjatě koukali co ješte řekne.
"No a jak vypadala? Co měla na sobě? Mluvil si s ní? A co jedla??!" začlo se ozývat najednou a při poslední otázce se všichni podívali na Howa kterej se omluvně zaculil že je prostě zvědavej. Nick k nim zvedl oči a všechny si prohlídl a zhluboka si povzdechl.
"nemluvil, nejedla, tuctová holka z klubu….spali sme spolu…" začal jim říkat co se mu zdálo.
"Teda chlape..ty seš ale rychloň…." Uchechtl se Alík a raději sklapnul když viděl Nickuv zlý pohled.
"Nespal sem s ní tak jako tak ale tak jako tak…prostě tak …víš tak jak to myslim že jo..no…to je jedno…" začal se do toho motat jak to chěl vysvětlit a radši se napil kafe.
"Myslím že je na čase ti řict pravdu…"nadechl se Brian s usměvem.
"Co…že Howie je manželkou pana ledničky?" koukl na howa a pak zase na Briana kterej se kačersky usmál.
"Kdepak..maminka ti jenom chce říct že si se fčeeera tak zlil….ašli sme domu a potkali sme takový ufouny co měli ve spárách draka ze kterýho pak vyskočila princezna…akorat se tě asi tak lekla že utekla…a že si nejspíš tedka do té své neznámé totálně zabouchnul" uchechtl se Brian i když měl v koutku duše trochu strach aby ta holka byla v pořádku.
"Koho sem zbouchnul??" koukl na něj Nick vyjeveně jak ho moc nevnímal a Brian se začal smát.
"Já jdu nakoupit..nebo How ztratí hlady barvu…" usmal se Kev, popadl lísteček a poplácal svého kamaráda po rameni aby se už kvuli tomu netrápil.
"Jdi…kup hodně kafe…." Usmál se Nick za nim a zvedl se. "Jdu si ješte na chvli lehnout….šíleně mě třeští hlava…"
"Ještě aby ne…" ušklibl se Alex a jen tak tak se vyhnul letící palačince.
"Heeej tý bylo škodaaa…"ozval se Howie a radši spěšně zasedl ke stolu když viděl Brianuv pohled že ze země se nepapá.
Nick si zalezl do svýho pokoje a přitáhnul si k sobě ovladač od playstationa a rozplacl se na posteli. Chvili znuděně koukal do stropu s ovladačem v ruce až se s mručením a zavřenýma očima převalil na bok a mručel. Chvili potom otevřel oči a zaostřil na polštář vedle sebe. Odložil ovladač a s polštářem v ruce se převalil na zada a zkoumal přilepenej vlas. Byl hnědý, což mu nesedělo ani na jednoho z kluků. Nejistě k tomu polštáři přičichl a snažil se rozpoznat vůně. Jediné co vyzkoumal je že ta jemně květinová vůně bude asi patřit tý holce. Dal ho zase zpátky a radši začal hrát.

Kevin bloumal obchodem a dával do košiku vše co si Howie přál ke svačině a pozastavil se nad vzkazem až se i pousmál jak ho napadl plán. Ihned vzal telefon a sveřil se Brianovi který bez váhání souhlasil ale že si ji nejdřív proklepnou. Kevin nic nenamítal a tak po skončení hovoru s Brianem si hned namačkal číslo na Julii a začal ji volat.

"Kdes proboha byla?? Ani neviš jakej sem měla strach!!" vyletěla celkem bledší Anne.
"tomu neuvěříš…já ani sama nevim…." Klesla na postel znaveně a koukla do stropu.
"Bože ty vypadáš….," posteskla si Anne a ješte ji ty rány přetřela gelem ale uznala že o ni bylo i celkem dobře postaráno.
"Tebe tak někam pustit…" pousmála se nakonec pobaveně a Julie zamručela a zahrabala se do peřin.
"No dobře..tak si odpočin..ja mam rande…"uchechtla se, dala ji pusu na čelo a odcupitala a Julie ji mavla jednou rukou.

Po delší chvili ji probudilo zvonění a Julie trochu vydešeně vyletěla do sedu. Popadla telefon a se srdcem v krku koukala na neznámé číslo. Odhodlaal se to vzít.
"Prosím??" zeptala se nejistě.
"Dobrý den…..s kým mam tu čest?" zahřímal Kevin a Julie celkem strachy zavřela oči
"J j Julie Whiteová,….a v vy?" trochu zakoktala
"Teší mě…Scott Richardson….nechala ste si u nas nějakou legitku…" usmál se hned mile když vycítil jeji strach v hlase.
"Vážně?? Ani o tom nevím….a mohla mohla bych si ji někdy vyzvednout?" celkem si vyjeveně koukala na kabelku.
"Určitě" usmal se Kev hned radostně že mu to vyšlo a nadiktoval ji adresu kam má přijít.
Julie neveřícně poté koukala na svůj mobil jak tomu nemohla veřit a zase ulehla s myšlenkama pro a proti a vymýšlela důvody proč tam nejít.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ricky Ricky | Web | 31. října 2009 v 12:19 | Reagovat

Jůůů, krásnýýý♥ těším se na pokračování, je to fakt super! Tak doufám, že nás nenecháš napnutý moc dlouho

2 Nausy Nausy | Web | 31. října 2009 v 12:31 | Reagovat

holka....člověk tě nechá samotnou a hned vyprodukuješ dílo :-D jinak senzace...asi je čas, abych taky něco zase napsala,co? :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©Příběhy jsou tvořené mojí osobou, prosím kopírovat pouze se zdrojem