When Dreams Come True...2.kapitola

29. října 2009 v 18:33 | © Brige |  Fanfiction
..: 2. kapitola - Život na vlásku :..

Školní rok proběhl poklidně. Julie si zvykla na svoji lehce střelenou spolubydlící která se zároveň stala její nejlepší kamarádka a podnikali spolu spoustu nejen školních akcí. Anne byla nejen trochu střeštená ale měla svůj styl a to na ní Julie obdivovala. Fascinovalo ji jak byla nejen hrdá na to že je skoro jediná holka mezi všemy rapery a hiphopery která poslouchá pop , ale dokázala za to i tvrdě bojovat. Nestyděla se a Julie toužila být stejná. Ale byla taková jen tehdy když byla hodně rozlobená. Kdykoliv Anne odešla na nějakou párty , ležela Julie na posteli a koukala na svůj plakát. Byl už značně ošoupaný a okraje potrhaný. Za to mohlo nesčetné stěhování z místa na místo.


Ale pro Julii bylo důležité že oněch pět postav na plakátu měli stále svůj tvar. Bomba Super Boys jak jim Julie říkala byli vlastně Backstreet Boys. Pouslouchala je snad od osmé třídy a byla jejich neskutečnou fanynkou. Vlastnila obrovskou sbírku a jako každá fanynka snila o tom že se jednoho dne za jednoho z nich určitě provdá. Jenže netušila že jeji statisícovou sbírku nakonec zničí jeden požár od zapomenuté plápolající svíčky. Nezbylo ji témeř nic..jen ten plakát.
"Ááááhoj zlatooooo…" vlítla Anne do pokoje a Julie vyskočila z postele jak se lekla.
"eh co proč jak kdo kdy? " vykoktala ze sebe a Anne na ni strnule zírala.
"Promin…nad nečím sem přemýšlela a trochu sem se tě lekla…" omluvila se Julie a zase se posadila na postel a poplácala si vedle sebe aby k ni Anne přišla. Ta se trochu neveřícně podivala do zrcátka jestli vypadá tak hrozně, ale bez váhání k Julii přisedla.
"Poslední dobou jsi zase zamlklá…copak se děje zlatíčko?" usmála se Anne a objala ji kolem ramen, tak se Julie položila k ni do klina a přemýšlela jestli ji to má povědět.
"Ale nesměj se mi…kdysi sem chodila s jednim klukem..zažila požár ve kterym sem přišla o svoje věci… a pak sme se rozešli….." pozdechla si a Anne ji hladila po rameni.
"S požárem?" pozastavila se nad tim
"Ale neee….s tim klukem….měla sem ho tak ráda že se mi po něm furt neustále stýská…" zamumlala a Anne ji chápavě poslouchala.
"Musíš se prostě odreagovat…seber se , namaluj a jdeme……" zavelela nakonec Anne pevně rozhodnutá že s ní prostě něco provede a vyléčí ji.
"Co? Počkej….vždyt ja se moc malovat neumiim…! " vyjekla Julie a sedla si natož Anne hned vyskočila a dotáhla si ji do koupelny.
"Co kdyby si jednou přestala bejt tak skeptická a začla zase žít,…pro chlapy za chlapy kašli na ně…stejně sou jenom potřebný k jedný věci…" oznamila Anne uznale a Julie se teda povzdechla a raději už nic nenamítala.
Anne se šibalským usměvem vytasila serepetičky na obličej a pustila se do česání a spokojeně si u toho prozpěvovala.


"Já se jdu projít…tohle pro mě není…." Oznámila Julie omluvně Anne když se na tý diskotéce vážně necítila nejlíp. Každý se na ní neustále tlačil a ohmatával a ani písničky nebyli jejiho gusta. Až na pár vyjímek. Anne si pozvedchla ale nemohla s tim už nic nadělat. Julie než ji Anne vůbec stačila odpovědět se sebrala a utekla nejen z parketu ale i ven.Její odchod prozradili litací dveře které se ješte po jejím průletu hýbali. Blížilo se k pulnoci a v zapadlý ulici byl slyšet jenom rachot motorových dravců dráždící nervy svých lokajů na široké nudli které se říkalo silnice. Julie se zachvěla, noční vánek a blikající název klubu ji zrovna neutěšoval, rovněž tak pohled na špinavou odlehlou ulici plnou prázdných popelnic a plnou odpadků ve kterých se hrabali zatoulaní psy a kočky. Zachumlala se do svýho kabátku a s pochmurnými myšlenkami se vydala směrem k ubytovně. Hlavou ji probíhali ruzné vzpomínky jak se bavila s Lukym, jak vycházeli v ruku v ruce z baru a jak ji vždy galantně doprovodil až do domu. Tady od těch válejících pobudů by ani špetku galantnosti čekat nemohla, ledaže by za galantnost považovala odnos kabelky neznámo kam.
Julie si je tak prohlidla jak se váleli pod novinama, a ani si neuvědomila že jeden pobuda po ní hodil oči když slyšel klapot podpatků. Julie byla tak zasněná že si ani nevšimla že probrala celou tu bandu kteří začli slidit po jejím parfému a odhalených nohách jenom v minisukni. Říkali si co je to za kočku a že by stála za hřích a začli ji pronásledovat tou ulicí nejtišejji co to šlo. Když se ulice rozdělovala ješte do jedné a odlehlejší všech šest se na ni vrhlo. Schodili ji na zem do bláta a než si Julie uvědomila co se vlastně děje jedna ruka ji sahala po nohou a ostatní po celým tělem. Začla křičet ale ani ne ve vteřině ji pusu zacpala odporně špinavá ruka a její tělo se tisklo ke smradlavému a propocenému tělu. Byla bezmocná , dusila se alkoholovými výpary ale přesto v sobě našla bojovou sílu se jim bránit a škubat sebou, to však neslo za následek nesčetné rány a podlitiny. Začla ztrácet vědomí a všechno se ji točilo pod tělem a schopnost vnímat čas prostor. Nakonec omdlela uplně a přála se už neprobudit.


"Hele…někdo asi vyhodil večeři z okna…" Uchechtl se Alex když procházeli v bezpečné vzdálenosti od těch pobudů.
"Spíš někdo někomu sebral zlatej zub.." zamumlal Brian a s Kevinem podepírali opilého Nicka kterej si radostně prospěvoval písničku.
"Ééévrbáááádííí….báááck …* škyyt*…..booooys baaaack in the gaame…uííí uííííí *škyt* uííí heleee houvííí jede šaaanitkáááá…." Vesele vyřvával a Howie držel křečovitě prázdnou láhev aby po něm neskočil a neukousnul mu hlavu.
"Hele ruka….! " ukázal Alex po chvili když se mezi těmi pobudy udělala mezera a kluci se pozastavili.
"JÉÉÉ AHOOOJ KUCÍÍÍÍÍÍ" zahalekal Nick radostně a maval rukou a ti pobudové vražedně koukli přes rameno.
"Bože oni tam maj holku…"vyjekl Kevin , pustil Nicka na zem a Brian chvili vyjeveně koukal kam se tak Kevin s vyhrnutýma rukávama žene.
"A saakra" ozval se "ochranář ženských práv" Alex a hned letěl Kevovi pomoct . Brian chvili tak poskakoval na místě jak nevěděl co dělat, strčil Nicka Howiemu do naruče a letěl jim taky pomoct a skočil na zada jednomu menšímu. Howie vyjeveně zíral na Nicka jak se mu blaženě usmíval v naručí.
"KRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRk " vypadlo z po chvili z Nicka hlasitě a Howie znechuceně odvratil tvář, pustil ho na zem a radši šel dělat že pomáhá klukum a snažil se dostat alespon tu holku pryč.
Kluci ačkoliv ji neznali se za ni rvali statečně ale těch pobudů bylo víc a opojeni alkoholem neznali mezí a škrábali a kousali . Howiemu brzo došla síla tak Julii přikryl papírama aby si ji nevšimli a zkoušel se taky prát ale jeden pobuda ho rychle sejmul.
"Sakra…" zaskučel Alex když dostal pěstí přes tvář a skončil na zemi. Rychle si otřel krev kapající ze rtu a naštvaně se do tý řvavy vhrnul znova. Brian se trochu ztáhnul když jednoho vyřídil ale ten dva se neustále bránili tak si je Kevin a Alex podávali. Brian rychle letěl podivat se na Howieho a oba zkoumali Julii jestli není mrtvá.
"Krrrrrrrrrrrrrrk" ozval se po chvili znovu Nick když se dopotácel blíž ke rvačce a přepadnul na jednoho pobudu co chtěl Briana napadnout zezadu.
"Eh…dík Fracku.."pípnul Brian vyjeveně a ohlidl se jeslti sou ti dva v pořádku.
Alex s Kevem odrovnali toho posledniho a oprášili si ruce.
"No skvěly..ten parchant mi natrhnul triko..to si zaplati hajzl *** *** ***** " začal tak Alex nadávat když si všiml zničenyho novýho trika a Kevin se nad tim trochu usmál a šel zvednout Nicka a Alex se šel podivat na Julii.
"Žije nebo sme se prali abychom ji mumifikovali?" zamumlal zvědavě a Brian zamlaskal.
"Ješte žije…ale vypadá strašně…" poznamenal a Kevin ji vzal do naruče.
"Vezmeme ji k nam a zavoláme doktora…" nadechl se Kev a Brian s Alexem zvedli Nicka kterej si při pádu praštil do oka a natrhl koutek. Julie jemně vzdychla jak ji všechno bolelo a Kev na ni koukl. "neboj se…už budeš v pořádku…" pousmal se a jemně ji nesl a kluci šli za ním.
"Bože...ani se nepral a vypada nejhuř z nás" uchechtl se Alex a Brian pobaveně koukal na Nickovo fialovící oko.
"Ten bude mit ráno radost..." dodal Brian a podal Howiemu kliče aby odemkl byt.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ricky Ricky | Web | 29. října 2009 v 18:59 | Reagovat

Super, jsi šikulka.. moc se těším na pokračování! Doufám, že bude brzoooooo

2 Downpour -> Affiliate Downpour -> Affiliate | Web | 29. října 2009 v 21:35 | Reagovat

Ahuj ... já si žiju docela fajn celý den sem nabyla na počítači protože sem se opět začetla do té knížky :D
Co ty ??

3 Nausy Nausy | Web | 30. října 2009 v 11:29 | Reagovat

hele tys to přidala sem,jo? já chci pokračování! Nebo nebude Vinc nebo hř...přistoupím na Alexův návrh(y) ;-)

4 Nausy Nausy | Web | 30. října 2009 v 11:30 | Reagovat

*hůř

5 Medisn Medisn | Web | 3. listopadu 2009 v 19:59 | Reagovat

Ahojky super povídka rozhodně se těším na pokračování:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©Příběhy jsou tvořené mojí osobou, prosím kopírovat pouze se zdrojem